Vema Holding Hakkında

Vema Holding Başkanın Mesajı


Temelleri 1992 yılında atılan Vema Holding, inşaat, tarım, dış ticaret ve yatırım danışmanlığı sektörlerindeki birikim ve tecrübelerini yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Konut, alışveriş merkezi, gayrimenkul, yatırım danışmanlığı, tarım ve dış ticaret sektörlerinde etkin rol alıyoruz.

Bugüne kadar “Vema” markamız ile “yaptığımız projelerle; konutta güvenin ve kalitenin markası” haline gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetinin öncelikli ilkemizdir. Erken teslim ve yatırımcısına sağladığı kazanç ile sağladığımız güveni; teslim sonrası desteğimizle güçlendirdik. İstanbul’un ve Şanlıurfa’nın önemli lokasyonlarında bu markamız altında konutları, sosyal alanları, peyzajı ve ticari üniteleri ile nitelikli yaşam alanları oluşturduk.

T.C. İstanbul Tuzla Belediyesi ile ortaklaşa geliştirdiğimiz yeni projemiz olan VEMA TUZLA dünya şehri İstanbul’a yakışır, sembol bir proje olarak yapımını tamamlamak üzereyiz. Ayrıca Bodrum, Gümüşlük’de Doğa Temalı Villa Projemize de başlamak üzereyiz. Son olarak da Yatırım iş geliştirme çerçevesinde İstanbul Tuzla, Mercan’da denize sıfır Villa / Konak yatırımları için proje çalışmaları devam etmektedir.

Tarımsal faaliyetlerimizde topraksız kültür üretim seralarıyla Avrupa ve Rusya’ya ihracat yapıyoruz. Anahtar teslim teknolojik sera planlaması kurulumu, üretim ve pazarlaması aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

İnşaat ve tarım sektöründe çeyrek asrı aşan tecrübemiz ile aldığımız yol, her yeni projemize daha tecrübeli yaklaşmamızı sağlarken, sektördeki yeniliklere açık duruşumuz tüm üretimimizi çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Geliştirilecek yeni modeller, yeni projeler hayata ve insana büyük değer katacaktır. Biriken deneyimimiz ve yenilikçi bakış açımızla insana, topluma ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.

ChinaEnglishGermanRussiaUnited Arabic EmiratesTurkeyIran
Whatsapp
Whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin