Vema Grup Hakkında

Vema Grup Başkanın Mesajı


Temellerini 1992 yılında attığımız Vema Grup olarak ; Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan tarım ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Konut, alışveriş merkezi, gayrimenkul, yatırım danışmanlığı, tarım ve dış ticaret sektörlerinde etkin rol alıyoruz.

Bugüne kadar “Vema” markamız ile “yaptığımız projelerle ;konutta güvenin ve kalitenin markası” haline gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetinin öncelikli ilkemizdir. Erken teslim ve yatırımcısına sağladığı kazanç ile sağladığımız güveni; teslim sonrası desteğimizle güçlendirdik. İstanbul’un ve Şanlıurfa’nın önemli losyonlarında  bu markamız altında konutları, sosyal alanları, peyzajı ve ticari üniteleri ile nitelikli yaşam alanları oluşturduk. T.C Tuzla Belediyesi ile ortaklaşa geliştirdiğimiz yeni projemiz olan VEMA TUZLA dünya şehri İstanbul’a yakışır, sembol bir proje olarak yapıma başlamış bulunmaktayız.

Tarımsal faaliyetlerimizde topraksız kültür üretim seralarıyla Avrupa ve Rusya’ya ihracat yapıyoruz. Anahtar teslim teknolojik sera planlaması kurulumu, üretim ve pazarlaması aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

İnşaat ve tarım sektöründe çeyrek asrı aşan tecrübemiz ile aldığımız yol, her yeni projemize daha tecrübeli yaklaşmamızı sağlarken, sektördeki yeniliklere açık duruşumuz tüm üretimimizi çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Geliştirilecek yeni modeller, yeni projeler hayata ve insana büyük değer katacaktır. Biriken deneyimimiz ve yenilikçi bakış açımızla insana , topluma ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.

ChinaEnglishGermanRussiaUnited Arabic EmiratesTurkeyIran