İnser Sera İşimiz

ÜRÜNLERİMİZ


› Plastik, Polikarbonat ve Cam Kaplamalı Üretim Seraları
› Fide Üretim Seraları
› İklimlendirme Otomasyon Kontrolleri
› Sulama ve Gübreleme Üniteleri
› Basınç Kontrollü Damla Sulama Sistemleri
› Sulama Rampaları
› Yüksek ve Alçak Basınçlı Fog Sistemleri
› Yağmurlama Sistemleri
› Komple Kazan Dairesi
› Raylı Sistem Isıtma
› Bitki Isıtma Sistemleri
› Soğutma Sistemleri
› CO2 Üretim ve Dozlama Üniteleri
› Sera İçi Elektrik Donanımları
› Fan Sistemleri
› Aydınlatma Sistemleri
› Üretim Yatakları(Hanging Gutter)
› Su Tankları
› Yatay ve Dikey Sıcak Su Tankları(Buffer Tank)
› Drenaj Sistemleri
› Su Arıtma Sistemleri
› Kültürel İşlem Arabaları
› Yetiştiricilik Malzemeleri
› Ambalajlama Sistemleri

İnser Sera VİZYONUMUZ


Firmamız 1986 yılından bu yana ülkemiz seracılık sektörüne hizmet vermektedir. Bu sektörde yılların tecrübe ve birikimlerini dünya seracılık sektörünün ileri gelen firmalarının tecrübeleri ile kaynaştırarak sizlere hizmet veren bizler diyoruz ki; yenilikçi, çağdaş öngörülerimiz ile dünü, bugünü ve yarını sizler için düşünerek, işletmelerinizde sizi avantajlı duruma geçirecek tüm gelişmeleri yakalamanız ve sektörde lider olmanız için her türlü projelerinizin altından kalkabilecek yetenek ve deneyimlerimizle yanınızdayız.

Dünyada ve ülkemizde bilinçli tüketicilerin istemiş olduğu, sera altında yetişmiş ürünlerde aradığı kalitedeki özellikleri sunmak için, genetik özellikleri ve yüksek performansı ile kaliteli ve tonajlı ürün verebilen tohumların yetişeceği sera ortamı çok önemlidir. Bitkilerin istemiş olduğu hava-ısı-ışık-nemdengesi ancak iklimlendirme kontrolü ve yüksek teknolojili modern seralar ile mümkündür. İNSER, tüm ekip ve ekipmanları ile anahtar teslimi yüksek teknolojili modern sera projelerinizde sizin hizmetinizdedir.

Mevcut olan seralarınızda, teknolojik iyileştirme yapmakta, iklimlendirme kontrolünüzde, otomasyonunuzda markası ne olursa olsun size keşif ve bakım hizmeti vermekte, ihtiyaçlarınızın belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

İNSER, yılların tecrübesi ve deneyimleriyle size en doğru projelendirmeyi ve uygulamayı sorunsuz sunan, sektörde size fırsatlar yaratan bir ortağınızdır. Sektördeki gücümüzü, gücünüz için birleştirelim.

ChinaEnglishGermanRussiaUnited Arabic EmiratesTurkeyIran
Whatsapp
Whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin